Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка ресепшн для магазину
Виготовляється за індивідуальними розмірами замовника. Колір за бажанням замовника.
Ціна вказана за чорно-білий ресепшен в наступних розмірах:
Висота -1,1 м
Довжина - 1,2 м
Глибина - 0,45 м
На другому фото показано базове внутрішнє наповнення ресепшн. По запиту замовника воно може бути змінено.
Для оптових і постійних покупців ми надаємо додаткові знижки і бонуси!
У нас величезний вибір за оптовими цінами, весь асортимент дивіться тут: https://kievtorg.com.ua
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Основні | |
| Виробник | KT-System |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ДСП |
| Тип | Стійка |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
- Ціна: від 15 800 ₴



