
влевовправо
Столик в торговий зал магазину одягу та взуття золотий з білою і чорною стільницею
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 700-02-56
10 600 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 880-75-88
- +380 (97) 188-85-37
- +380 (97) 188-85-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл в магазин одягу та взуття, золото
Висота - 70 см
Діаметр - 60 см
Є в золоті та сріблясті.
Зручна сучасна модель.
Чудово підійде для центру торгового залу і для дому.
Для постійних і гуртових покупців ми надаємо додаткові знижки та бонуси!
У нас величезний вибір за оптовими цінами, дивіться весь асортимент тут: https://kievtorg.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KT-System |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стійка |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 700 мм |
- Ціна: 10 600 ₴


